Oferta

W naszej ofercie znajdują się strugarki czterostronne, wielopiły, formatyzerko-czopiarki

Naszym wiodącym produktem są strugarki czterostronne – proponujemy maszyny od standardowych modeli dla mniejszych zakładów poprzez maszyny ciężkie do seryjnej produkcji, aż po szybkie wysokowydajne strugarki do masowej produkcji.

Asortyment obrabiarek zawiera maszyny z serii UNIMAX od małej 4-głowicowej strugarko-profilarki do listew, poprzez standardowe strugarko-profilarki o szerokościach obróbki 130mm, 180mm, 210mm i 230 mm, a skończywszy na maszynach o zwiększonych prędkościach posuwu aż do 60 m/min – seria HYDROMAX. Dla wymagających proponujemy strugarki z dowolnym układem i ilością głowic, z powiększonymi szerokościami i wysokościami obróbki.

Bezpieczeństwo

Wszystkie elementy i składniki zostają wykonane zgodnie z normami obowiązującymi na terenie UE, a w szczególności z normami obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej. Maszyny posiadają oznaczenia CE, Deklarację Zgodności, Dokumentację Techniczno -Ruchową, oraz Instrukcję Obsługi. W standardzie urządzenia zabezpieczające takie jak: blokada elektryczna kabiny, krańcówki drzwi kabiny oraz krańcówki zabezpieczające graniczne.

Kontakt

VANHOLD Machinery sp. z o.o.
Ul. Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry

tel. +48 518 896 369
e-mail: biuro@vanhold.pl