1.Przemysłowy podajnik elementów do strugarki czterostronnej VANHOLD SPEED MASTER

Urządzenie do płynnego podawania elementów do strugarki czterostronnej. Maszyna zbudowana ze stalowych elementów: grubych blach (18 mm), profili zamkniętych oraz ceowników. Transport poprzeczny materiału wykonywany jest przenośnikem łańcuchowym , a wzdłużny rolkami dużej średnicy. Prędkość posuwu regulowana jest falownikiem.

2.Strugarka czterostronna VANHOLD POWERMAX 5-230

Strugarka do mokrego i suchego materiału zbudowana na bazie y korpusu z odlewu żeliwa i dodatków ze stopów niewrażliwych i poddanych obróbce termicznej i rezonansowi: , taki korpus pochłania i eliminuje drgania, oraz dają gwarancję żywotności maszyny, eksploatowanej nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. W identycznej technologii wykonane są korpusy wrzecion i blat z naniesionym chromem technicznym CR6. Maszyna wyposażona w 5 wrzecion (ze smarowaniem łożysk, każde wrzeciono z regulacjami w dwu osiach i własnym silnikiem) oraz 14 rolkowy posuw (10 walców ciągnących z góry + 4 walce ciągnące z dołu)zbudowany na przekładniach olejowych i wałach kardana, regulowany inverterem. Dla polepszenia poślizgu materiale mokrym lub żywicznym w maszynie zainstalowana jest pompa do smarowania blatu środkiem poślizgowym.

3.Podajnik krzyżowy odbiorczy OF28

Urządzenie odbiera materiał ze strugarki czterostronnej za pomocą przyspieszacza i przekazuje poprzecznie na transportery taśmowe. Z transporterów taśmowych materiał może być odbierany ręcznie albo przekazany do dalszych maszyn, na przykład czopiarki, układarki elementów w pakiet bądź innych.